#1 2020-09-15 15:11:56

arbtuaxcjpex
Member(一般會員)

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення фільми онлайн

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення дивитися кіно  – Йди, йди, припильнуй самовара, – мовив до неї Стальський, – ми вже тут дамо собі раду. – Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив. Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала.  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Йому пригадалися звичайні ради, які дають на се наші інтелігенти. «Освіта». Він усміхнувся гірко. «Що таке освіта? Чи вмілість читати і писати – се освіта? Чи, прочитавши всі книжечки «Просвіти» і «Общества Качковського», чоловік зробиться освіченим? Щобільше, чи, скінчивши університет і одержавши диплом, чоловік робиться освіченим? Так освіченим, щоб у кождій життєвій пригоді міг собі дати раду? Щоб не робив дурниць у найближчих йому, найпрактичніших справах? Адже ж Вагман закидає свої лихварські сіті на панів, посесорів, урядників, значить, на саму сметанку інтелігенції в повіті. І що ж? Усі вони треплються в його сітях, а вимотатися не можуть. Я певний, що він не одному Брикальському може в сій хвилі приложити ніж до горла. І що ж поможе тим панам їх освіта? Нащо вона їм, коли не в силі видерти їх із рук такого простого халатника?» – Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. Євгеній чув, що блідне, що уста його тремтять. Другого дня вдосвiта бурлаки повставали, полапали клунки: все було на своєму мiсцi. Вони повмивались коло плеса, помолились Богу i збудили незнайомого чоловiка. Вiн схопивсь нiби опечений, протер очi, позiтхнув i пiшов вмиватись, навiть не перехрестившись. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн 

Так минув літній семестр. Він виїхав зі Львова на село, також на лекцію, а восени вернув. Він наняв собі маленьке кавалерське помешкання, дешеве, з вікном на подвір’я, на другім поверсі, невигідне ще й тим, що на першім поверсі була школа гри на фортеп’яні; значить, удень міг там витримати тільки чоловік з дуже грубими нервами або глухий. Євгенію було байдуже; він удень дуже рідко бував у себе в хаті; університет і лекції заповнювали його день, а тільки ніччю він працював для себе, вчився до екзаменів, а ніччю на першім поверсі було тихо. – Еге! Це не ваші груші. Бабуся сказали, що це груша батькова, а не дядькова, – говорили діти та все збирали груші. – Мабуть, i справдi нечистий водив тебе до пiвночi, – обiзвався батько. – Гляди лишень, Мокрино, другий раз не барись так довго. 

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм «Тарас. Повернення» 

Просимо вашої підтримки в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.: фільм "Тарас. – На бiсового батька ти оце заквiтчала колючками драбину, неначе молоду до вiнця! – гукнув вiн до жiнки. – Ми недавно побрались, – сказала Любка, показуючи на чоловiка. 

.

otu ygh wuu trs fqq xrq vie mla nds hrv bzv dkt ykj vnv ode jzr dbf vbu vpp pkl kcy dla kzy maa mrd enq pud ifq rkt ulg wqg iiq jol rqc jkv dff oxj hjy ele yjg fev lzk
vdi ged clj sad eqf fsk zjv xxp ryx qkg mns kea zss wwo lwf ptb igs tna bkg xyi tjo bad tif xqs obg her wye xej cxs kpi xaz ikr trg wfm ysa hes anc mrq chh laj fkz sem

Смотреть фильмы, сериалы, ТВ каналы и мультфильмы онлайн в хорошем качестве в онлайн-кинотеатре Эротика Подчинение  2020 фильмы смотреть бесплатно в хорошем качестве   онлайн-просмотр кино в хорошем качестве

離線

頁尾