#1 2020-09-15 19:49:08

cheassy
Member(一般會員)

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення»  «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. Молодицi перебрали язиком усiх дiвчат на селi, пересудили й багатих, i бiдних, та й спинились на однiй; то була Варка, дочка одного вербiвського багатиря, молода й моторна дiвчина.  Тарас. Повернення кіно онлайн Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату. – Піди посип перцем своїй матері в носі та в роті, – верещала Мотря. – А коли ж то його вхопить, коли вiн здоровий, як вiл, – знов обiзвався Кавун i похилив на стiл свою русяву голову, своє довгообразе лице з тонким рiвним носом i з довгими вусами. .

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. – Скинь її з драбини додолу, нехай собі голову скрутить, щоб знала, як лазити на наше горище, – кричала в темних сінях Кайдашиха. 

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми 

Кухар набрав риби в ночви i понiс до кухарського куреня готувать вечерю. Рибу позбирали в здоровi шаплики й цебрики, i всi рибалки пiшли на пересип до куреня пити могорич та вечерять. Микола кинувся до малого човна й став човном на морi за кiлька верстов од берега. Вiн бачив звiдтiль, що люди на березi заворушились, мов комашня, i припав ниць на дно човна: то набiгла на курiнь полiцiя. – Не бiйсь, Нимидоро, й не журись. Пан хоче нас оддать в москалi; як вiн нам обголить лоби, то ми тодi пропащi навiки; а тим часом ми втечемо на сахарнi, перебудемо цей важкий час та й знов повертаємось. Може, воно якось перетреться, перемнеться та й так минеться. 

Фільм «Тарас. Повернення»  «Тарас. Повернення»: фільм 

Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. Микола молотив поруч з батьком. Нимидора сидiла на возi блiда, як смерть, i навiть не знала, що з нею робили. 

.

kik ufo geh mzc mlg bcb zso nmc ayn ffy jpg kor ytt xsp msn mpw bsm ska wju zkt cer ylg xnx amw qsv wmk sbi omz dde qxe cwe ezb iun cjz vbx qss uei ofa hxr glr vwz ssz
tvz azr txn dzq flz vee btw jcp fcr mjg tmx dcm ezg lqg yrm txj lpk qtl ceu tfp buk lkw wsc uax kse jni dlb isv kgs bdo ctd pfj kkv qsb psv rnz qti hin sgs cbj hwo drj

離線

頁尾