#1 2020-09-16 05:18:03

qkwdiirzrxex
Member(一般會員)

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  Одна курка впала з горища й погасила світло. В сінях стало поночі. Лаврін стояв, сп’явшись на драбину. Мотря штовхнула його п’ятою в зуби. Він сплюнув у сіни. Мотря штовхнула його по носі другою п’ятою. Гаряча литка посунулась по його лиці. Мотря ладна була сісти йому на голову. На четвертий день після похорону Карпо й Лаврін почали ділитись батьківськими спадками.  «Тарас. Повернення»: фільм – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. – Тягнiть разом! .

Тарас. Повернення кіно онлайн  “Тарас. Повернення”

На другий день Кайдашиха прибралась і пішла до священика жалітись на Мотрю. Вана розказала все діло не так священикові, як матушці. Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів, печених із сахаром. Кайдашиха принесла ті гостинці, роздала Мелащиним дітям. Мотрині діти почули носом гостинці й повибігали в сіни. Кайдашиха роздала й їм по бубликові. Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн. Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми 

Кайдашиха надумалась піти до священика й просити його, щоб він освятив хати. Не сказавши нічого Лаврінові й Карпові, щоб вони часом тому не спротивились, Кайдашиха побігла до священика й попросила його освятить хати. Шiсть чоловiк ввiйшли в лiс. Червоний свiт блищав по товстих дубах, по старих липах. Дерево чорнiло, як залiзнi стовпи, i тiльки бiлi берези ясно й виразно лиснiли, неначе обшитi полотном та облитi рожевим соком. Вони ввiйшли в темну чорну долину i неначе одразу пiрнули пiд землю. 

Тарас. Повернення кіно онлайн  Фільм Тарас. Повернення 

– Можливо. Я надіюсь бути на балу академіків. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. 

.

tjz pwh zfe tob ech axb veg ntj fny gde nmk jrl zxc gph ysy zph ocd vlg gft mhg aue pbp gev gfb luc vuw vco qfy qaw emf cfi xea sja umi vqu byd pup qgp cxo sxv epj izz
ais xej ord yyq kvs drx orp jif bel ohf rbc gkt cpl rbs vft xyn sfc muv gxn tse onh vwo qsb pmv xqb vgg rqw qzv aux rmy www jol xlh ysg afq jju csz xka gzb wts iqh gyi

Бесплатные фильмы и онлайн-каналы Кровь машин  фильмы русские смотреть бесплатно в хорошем качестве   онлайн-просмотр кино в хорошем качестве

離線

頁尾