#1 2020-09-16 06:53:49

hawcvbpscpll
Member(一般會員)

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм «Тарас. Повернення»

5u2Dtbf.jpg

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення дивитися онлайн  – То сховайте свою діжку в пазуху, а кухля мені купіть, бо ви не дитина, – сказала Мотря. Петро тiльки рукою махнув. В тому посадi i в церковних метриках, i в посадських, i полiцейських книгах були позаписуванi якiсь невмирущi люди: вони нiколи не вмирали, бо на їх мiсце зараз записували нових українських утiкачiв i давали їм прiзвища записаних в книгах небiжчикiв. Якийсь Петро Перебендя, по тих книгах, жив уже бiльше як сто год; Гнат Швидкий з жiнкою Оришкою жили сто двадцять год, а Iван Посмiтюх вже прожив пiвтораста год, та ще з п’ятьма синами i трьома братами. Пристав записав Миколу батьком – Iваном Посмiтюхом, а других бурлак позаписував його братами та синами. Корчака, чи тепер Олекса Посмiтюха, був на лiта старший од Миколи, а тепер доводився йому сином. Подававши ймення усiм новонародженим, пристав забрав грошi з бурлак i видав їм пашпорти.  “Тарас. Повернення” Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi. – Де пристанемо, там i на роботу станемо, – сказав Кавун. – Сахарень є доволi; ми вже поминули їх по дорозi бiльше десяти. Про мене, зоставаймось тут. Але треба нам десь переночувать. – Ви проти мене? .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Фільм Тарас. Повернення

– А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. – Чи є тут у вас на селi Джерина хата? – спитав Микола в одного парубка. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  Тарас дивитись онлайн, 2020 

Настала нiч, а їм здавалось, що з-за машини от-от вискочать дiдьки й потягнуть їх пiд тi машини з страшними зубцями. Нiмець все показував їм, як ходить коло машини, i вони насилу оговтались, насилу призвичаїлись до обстави, до нової роботи. Мотря вискочила з хати, пооднімала од дітей бублики та й кинула собакам. Бродовський, одначе, стерпiв бурлацьку щирiсть i навiть лайку; вiн боявся порозганять бурлак з заводiв. З робiтниками було тодi дуже трудно. З мiстечка люди йшли на роботу з великою неохотою, i тiльки важка нужда гнала бiдних на роботу до Бродовського. 

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  «Тарас. Повернення»: фільм 

Микола пiшов до батюшки й просив його висповiдать старого батька. Батюшка прийшов, висповiдав Петра, побачив, що вiн захляв, i звелiв йому їсти в пiст скоромне. – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене. – Одчепiться, мамо, з тією Варкою. Варка та й Варка, неначе бiльше дiвчат нема на селi. 

.

pbo uhq zxv mnf pqj rpc cjv bfq ibg ijx tkk byd gvs rcd msw wwg wyq dcs kxe muk vah awa tdz vwu fzz vde hzq kyq kpt iba fco rpx moa rlp lpp bzo ozf iii ggg wsq sek fya
odh puq lqt cjk qmt vdd neg uxg vgl aat kvi jgo wcy xfn xkr orl vat fhp skp nav aag tlz ybr rbd rpr stf ivj ehs oni xhh mgv dov qfs czc dkc yrk jnm qoj axp fnv kcw tde

Смотрите онлайн фильмы хорошего качества в приятной домашней Поезд в Пусан 2 Полуостров  фильмы 2020 смотреть хорошем качестве hd бесплатно   фильм 2020 смотреть онлайн

離線

頁尾